خدماتVIB چگونه عرضه می شوند:

با بهره گیری از سیستم پذیرش مسافر شرکتهای هواپیمایی طرف قرارداد، برای نخستین بار در ایران، کارت پرواز مسافر در محل اقامت وی صادر شده و جامدان پس از پذیرش، مهر و موم ، سلفون و بسته بندی شده سپس در کاور مخصوص جامدان VIB قرار می گیرد و به فرودگاه ارسال می شود. در نتیجه مسافران بدون نیاز به حمل جامدان و ایستادن در صف های طولانی پذیرش مسافر، با خیالی آسوده و به دور از نگرانی، به فرودگاه می روند.

در صورت تمایل مسافران می توانند بصورت شبانه روزی به مرکز عملیات VIB واقع در مرکز خرید روشا مراجعه و پذیرش خود را بصورت حضوری انجام دهند.

این مجموعه بعنوان یک ترمینال فرودگاهی کوچک دارای پارکینگ، کانترهای فرودگاهی، دستگاه بسته بندی، تجهیزات بازرسی (X-Ray) و سیستم اتوماتیک تسمه نقاله می باشد که به مراجعین حس خوب پذیرش در یک فرودگاه مدرن را القا می نماید.

خدمات VIB علاوه بر خدمت اصلی پذیرش و حمل جامدان، شامل خدمات اختصاصی دیگری مانند گذر سریع از بازرسی پلیس و کنترل گذرنامه و استفاده از سالن استراحت (Lounge) می باشد که با رزرو در سیستم قابل استفاده می باشند.

مسافران میتوانند با مراجعه به شعبه ما، با استفاده از امکانات این مجموعه که در تمام ساعات شبانه روز و تمام روزهای هفته فعال است، کار پذیرش خود را از 1 روز تا 3 ساعت قبل از زمان پرواز داخلی و 6 ساعت قبل از زمان پرواز بین المللی خود انجام دھند و همچنین به راحتی عوارض خروج از کشور را پرداخت و نسبت به خرید بیمه مسافرتی اقدام نمایند.

همچنین با توجه به تجمع مسافرین در اطراف تسمه نقاله در سالن ورودی فرودگاه که عاملی نگران کننده در شیوع ویروس کرونا می باشد، VIB قابلیت تحویل جامدان مسافران درب منزل ایشان را نیز فراهم نموده است.